Yamasaki / YM 125/150/200 GYS Enduro
Zrcátka sada M8

Zrcátka 2 ks. Pravé a levé.Obě zrcátka mají závit M.8 pravý.Porovnejte s původními.Cena za dva kusy.
Kolo přední 13" černé

Přední kolo. Vhodné pro všechny modely skútrů s ráfkem 13x3,50 palců.Kolo je kompletní s ložisky na osičku 12 mm,bez brzdového kotouče.Vnitřní průměr brzdového kotouče 58 mm.
Kufr SHAD Topcase 26L

Kufr SHAD Topcase univerzální s plotnou, černý, odnímatelný 26 l.Výborné zpracování.
Variátor Polini Maxi Hi-Speed - GY6 125/150/180

Variátor Polini Hi-Speed pro skútry Kymco a motory GY6 125 / 150/180ccm je jedním z nejkvalitnějších variátorů. Důraz při vývoji byl především kladen na dráhy válečků pro lepší start a především vyšší maximální rychlost.Má samo mazací čep,který snižuje celkové tření.Balení obsahuje: variátor,sada válečků 19x17 9,3g, čep variátoru a tuba maziva.
Stahovák M24X1 P/M27X1 L

Stahovák M24X1 pravý závit /M27X1 levý závit. Vhodný pro čínské 4-taktní skůtry 50-125-150 ccm
Vzduchový filtr Naraku do airboxu

Přídavný vzduchový filtr do airboxu s dvouvrstvou filtrační vložkou.Červená pro hrubé nečistoty a černá pro jemnou filtraci.Přímé filtry jsou hlučné a nápadné.S mini filtry se může nadále používat původní vzduchový airbox pro i 70ccm válce.Doporučujeme použít 3 až 6 kusů.Pro mini filtr je třeba vyvrtat otvor o průměru 25 mm.Po té zalepit lepidlem nebo silikonem.
Motul Air Filter Oil Spray 0.4L

Tekutý přípravek pro namáčení a mazání vzduchových filtrů skútrů a motocyklů vybavených molitanovými filtry. Chrání součásti motoru a posiluje účinnost vzduchového filtru. Pro další zvýšení ochrany motoru před pronikáním prachu, písku a vody aplikujte tuk na stěny filtru a současně namažte dosedací hrany filtrovací vložky. Molitanový filtr po napuštění vymačkejte bez ždímání.
Stahovací pásky 10 ks 100x2,5 mm

Stahovací pásky 10 ks 100x2,5 mm vhodné na benzínové hadičky.Ilustrační foto.
Žárovka Ba15s - 12V 5W

Náhradní žárovka 12 Voltů a výkonem 5 Wattů.Porovnejte s obrázkem,zda je vhodná do vašeho skútru