Válec Airsal 165ccm Sport - GY6 152/157
AirsalŠpanělský Airsal je známý svou vysokou kvalitou nicasilových válců a velice dobrou cenou. Má výrazně lepší rozptyl tepla v porovnání s litinou.Sada obsahuje válec, píst, čep a těsnění.
cena: 3 016,00 Kč (s DPH 20 %)
bez DPH: 2 513,33 Kč
Kod: AS14273
Expedice: 0 - 7 dní
Kategorie, kde je produkt umístěn:
Příbuzné položky
Vačková hřídel Naraku Sportovní A8 - GY6 125 - 180ccm
Sportovní vačkové hřídele s modifikovaným časováním ventilů pro originální hlavu válců a sportovní válce pro vozidla z Číny s motory 125/150/180ccm /skútry,čtyřkolky/.Delší doba otevření ventilu zlepšuje plnění válce a zvyšuje výkon.
Valvoline SynPower 4T 10W/40 Motorcycle
Valvoline SynPower 4T je vysoce výkonný plně syntetický motorový olej pro 4-taktní motocykly vhodný pro mokrou spojku a je doporučen pro japonské a další motocykly, kde je požadována specifikace API SG, nebo JASO MA. Valvoline SynPower 4T je speciálně navržen tak, aby převyšoval požadavky všech rozhodujících výrobců motorů a dále aby zajišťoval špičkovou ochranu motoru při extrémních provozních podmínkách. Valvoline SynPower 4T umožňuje rychlé mazání při studených startech, a to i v zimním období při velmi nízkých teplotách, šetří palivo, udržuje motorový prostor v čistotě.
Valvoline Durablend 4-T 10W40 (1L)
Valvoline DuraBlend 4T je vysoce výkonný motorový olej pro 4-taktní motocykly vyrobený ze syntetických směsí základových olejů. Produkt je vhodný pro mokrou spojku a je doporučen pro japonské a další motocykly, kde je požadována specifikace API SG, nebo JASO MA. Valvoline DuraBlend 4T je speciálně navržen tak, aby splňoval požadavky všech rozhodujících výrobců motorů a dále aby zajišťoval ochranu motoru při extrémních provozních podmínkách. Výběr vysoce kvalitních základových olejů a nejlepších vysokotlakých aditiv zabezpečuje optimální pevnost mazacího filmu. Viskozita SAE 10W-40 je doporučena pro umožnění rychlého mazání při studených startech.
Odvětrání klikové skříně Naraku 139QMB/QMA - GY6 125 - 180ccm a Kymco 4T
Odvětrání klikové skříně Naraku pro motory 139QMB/QMA - GY6 125 - 180ccm a Kymco 4T.V uzavřené klikové skříni vzniká neustále podtlak a přetlak, který brání maximálnímu výkonu. Přetlak: vzniká v případě že píst cestuje do dolní úvratě a vzduch tlačený pístem nemá kam uniknout. Podtlak: vzniká v případě že píst cestuje do horní úvratě a vzduch tažený pístem není kde brát. Tento problém odstraní tato sada,která má dostatečně velký otvor pro vyrovnání tlaků.
